Адрас:

220073, г. Мінск, вул. Альшэўскага, 8

Тэлефон прыёмнай:

+375 (17) 204-40-24

Рэжым работы:

8.00 - 17.00, обед 13.00 - 14.00

Упраўленні і аддзелы

   

Сарока Аксана Барысаўна, начальнік упраўлення справамі

тэл. 204 70 32

тэл. 204 68 80

Тэрашкевіч Мікалай Мікалаевіч, намеснік начальніка ўпраўлення справамі

тэл. 204 63 11

Меляшэнка Ірына Віктараўна, начальнік упраўлення эканомікі

тэл. 207 17 79

Падгорнава Ірына Анатольеўна, намеснік начальніка ўпраўлення эканомікі

тэл. 204 02 38

Кузьміцкая Вікторыя Анатольеўна, начальнік аддзела эканамічнага развіцця і аналізу кіравання эканомікі

тэл. 204 01 83

Храмцова Таццяна Валянцінаўна, начальнік аддзела прадпрымальніцтва і інвестыцый кіравання эканомікі

тэл. 204 78 43

Вараўко Раман Іванавіч, начальнік упраўлення архітэктуры і будаўніцтва

тэл. 204 21 03

Герасімаў Раман Уладзіміравіч, намеснік начальніка ўпраўлення архітэктуры і будаўніцтва

тэл. 204 09 78

Зайцава Кацярына Валянцінаўна, намеснік начальніка кіравання архітэктуры і будаўніцтва

тэл. 204 21 03

Скараходаў Дзмітрый Віктаравіч, намеснік начальніка ўпраўлення архітэктуры і будаўніцтва

тэл. 204 21 03

Бажэжа Галіна Анатольеўна, начальнік аддзела будаўніцтва ўпраўлення архітэктуры і будаўніцтва

тэл. 204 62 30

Старповіч Андрэй Аляксандравіч, начальнік упраўлення землеўпарадкавання

тэл. 204-63-61

Іваненка Максім Дзмітрыевіч, намеснік начальніка ўпраўлення землеўпарадкавання

тэл. 204 79 86

Занкавец Аляксандр Канстанцінавіч, начальнік фінансавага ўпраўлення

тэл. 204 61 54

Макаранка Алена Браніславаўна, намеснік начальніка фінансавага кіравання

тэл. 204 10 06

Свяршчэўская Алена Аляксееўна, намеснік начальніка фінансавага кіравання

тэл. 312 13 18

Раханава Вольга Віктараўна, начальнік аддзела бюджэтнага планавання і фінансавання невытворчай сферы фінансавага кіравання

тэл. 204 07 17

Будзік Алена Віктараўна, начальнік аддзела даходаў бюджэту і фінансаў вытворчай сферы фінансавага кіравання

тэл. 204 47 55

Багатка Алег Васільевіч, першы намеснік начальніка ўпраўлення - начальнік аддзела раслінаводства і механізацыі ўпраўлення па сельскай гаспадарцы і харчаванню

тэл. 204 42 06

Шаўцова Святлана Аляксандраўна, намеснік начальніка - начальнік аддзела прагназавання і фінансавай работы ўпраўлення па сельскай гаспадарцы і харчаванню

тэл. 204 30 00

Хоміч Аляксандр Васільевіч, начальнік аддзела арганізацыі вытворчасці ўпраўлення па сельскай гаспадарцы і харчаванню

тэл. 204 30 01

Гарбунова Алена Аляксандраўна, начальнік упраўлення па працы, занятасцi i сацыяльнай абароне

тэл. 204 21 20

Уладыка Таццяна Міхайлаўна, намеснік начальніка ўпраўлення па працы, занятасцi i сацыяльнай абароне

тэл. 397 75 58

Страшкевіч Вацлаў Уладзіміравіч, намеснік начальніка ўпраўлення - начальнік аддзела працоўных адносін упраўлення па працы, занятасцi i сацыяльнай абароне

тэл. 204 61 70

Сакалоўская Надзея Іванаўна, начальнік аддзела па прызначэнні пенсій і дапамог упраўлення па працы, занятасцi i сацыяльнай абароне

тэл. 204 05 26

Кавалькова Марына Уладзіміраўна, начальнік аддзела па выплаце пенсій і дапамог упраўлення па працы, занятасцi i сацыяльнай абароне

тэл. 204 00 71

Семянчук Алена Пятроўна, намеснік начальніка ўпраўлення - начальнік аддзела занятасці ўпраўлення па працы, занятасцi i сацыяльнай абароне

тэл. 228 29 28

Астапенка Валянціна Васільеўна, начальнік упраўлення па адукацыі

тэл. 204 78 00

Алейчык Сяргей Васільевіч, намеснік начальніка ўпраўлення па адукацыі

тэл. 228 26 16

Авадень Алена Пятроўна, намеснік начальніка ўпраўлення па адукацыі

тэл. 256 62 40

Міхадзюк Наталля Аляксандраўна, начальнік аддзела дашкольнай і агульнай сярэдняй адукацыі ўпраўлення па адукацыі

тэл. 256 16 32

Бажко Наталля Ігараўна, начальнік аддзела сацыяльнай і выхаваўчай работы ўпраўлення па адукацыі

тэл. 204 69 28

Шаблыка Сяргей Уладзіміравіч, начальнік аддзела ідэалагічнай работы, культуры і па справах моладзі

тэл. 204 42 15

Старавойтава Вікторыя Аляксандраўна, намеснік начальніка аддзела ідэалагічнай працы, культуры і па справах моладзі

тэл. 256 16 34

Яроменак Ірына Станіславаўна, начальнік юрыдычнага аддзела

тэл. 204 20 77

Лухверчык Ганна Віктараўна, намеснік начальніка юрыдычнага аддзела

тэл. 202 61 79

Панасенка Марына Міхайлаўна, начальнік аддзела арганізацыйна-кадравай работы

тэл. 204-60-70

Лукаш Святлана Міхайлаўна, намеснік начальніка аддзела арганізацыйна-кадравай работы

Тэл. 204 08 48

Класскоўская Ганна Юр'еўна, начальнік аддзела па працы са зваротамі грамадзян і юрыдычных асоб

тэл. 207 23 74

Андрыеўская Таццяна Эдмундаўна, начальнік аддзела жыллёва-камунальнай гаспадаркі

тэл. 204 70 46

Домніч Юлія Васільеўна, намеснік начальніка аддзела жыллёва-камунальнай гаспадаркі

тэл. 204 43 84

Іванова Таццяна Міхайлаўна, начальнік аддзела гандлю і паслуг

тэл. 228 29 14

Бурачэўская Алена Аляксандраўна, начальнік аддзела ЗАГС

тэл. 204 61 23

Кірэева ​​ Ларыса Яфімаўна, начальнік аддзела спорту і турызму

тэл. 204 59 60

Янкоўская Лілія Уладзіміраўна, намеснік старшыні камісіі па справах непаўналетніх

тэл. 204 62 51

галоўны спецыяліст, начальнік службы «адно акно»

тэл. 204 02 68

галоўны бухгалтар Мiнскага раённага выканаўчага камітэта

тэл. 204 63 82

ПАНАСЕНКА Марына Міхайлаўна, начальнік аддзела арганізацыйна-кадравай работы

тэл. 204-60-70

ШАБЛЫКА Сяргей Уладзіміравіч, начальнік аддзела ідэалагічнай работы, культуры і па справах моладзі

тэл. 204-42-15

АСТАПЕНКА Валянціна Васільеўна, начальнік упраўлення па адукацыі, спорту і турызму

тэл. 204-78-00

ЗАНКАВЕЦ Аляксандр Канстанцінавіч, начальнік фінансавага ўпраўлення

тэл. 204-61-54

начальнік упраўлення па працы, занятасцi i сацыяльнай абароне

тэл. 204-21-20

САРОКА Аксана Барысаўна, начальнік упраўлення справамі

тэл. 204 70 32

ВАРАЎКО Раман Іванавіч, начальнік упраўлення архітэктуры і будаўніцтва

тэл. 204-21-03

НІКАНЮК Міхаіл Станіслававіч, начальнік аддзела архітэктуры

тэл. 204-21-03

ВАРДОМСКАЯ Аліна Сяргееўна, начальнік аддзела будаўніцтва

тэл. 204-62-30

АНДРЫЕЎСКАЯ Таццяна Эдмундаўна, начальнік аддзела жыллёва-камунальнай гаспадаркі

тэл. 204-70-46

БУРАЧЭЎСКАЯ Алена Аляксандраўна, начальнік аддзела ЗАГС

тэл. 204 61 23

МЕЛЯШЕНКА Ірына Віктараўна, начальнік упраўлення эканомікі

тэл. 207 17 79

ІВАНОВА Таццяна Міхайлаўна, начальнік аддзела гандлю і паслуг

тэл. 228-29-14

ХРАМЦОВА Таццяна Валянцінаўна, начальнік аддзела прадпрымальніцтва і інвестыцый

тэл. 204-78-43

КУРАК Аксана Юр'еўна, начальнік аддзела па працы са зваротамі грамадзян і юрыдычных асоб

тэл. 207-23-74

ЯРАМЕНОК Ірына Станіславаўна, начальнік юрыдычнага аддзела

тэл. 204-20-77

СТАРПОВІЧ Андрэй Аляксандравіч, начальнік упраўлення землеўпарадкавання

тэл. 204-63-61

КАРАНДЗЯСАВА Вольга Мікалаеўна, начальнік аддзялення «Адно акно»

тэл. 204-43-69

Апошняя змена 24.09.2018
Друкаваць

Інтэрнэт-рэсурсы

Яндекс.Метрика