Адрас:

220073, г. Мінск, вул. Альшэўскага, 8

Тэлефон прыёмнай:

+375 (17) 204-40-24

Рэжым працы

x

Рэжым працы
Панядзелак-пятніца
з 8.00 да 17.00,
абед з 13.00 да 14.00
Субота-нядзеля - выхадны

Прыём зваротаў ад грамадзян і прадстаўнікоў юрыдычных асоб ажыццяўляецца ў каб. 215/7, 215/8 у працоўныя дні з 08.00 да 17.00, абед з 13.00 да 14.00. Тэлефон для даведак: 8 (017) 204 43 69 , 8 (017) 204 40 98 .

Заявы па ажыццяўленні адміністрацыйных працэдур прымаюцца ў каб. 214 па пн., Вт. , чт., пт. з 08.00 да 17.00, абед з 13.00 да 14.00, пар. з 08.00 да 20.00 без перапынку на абед. Тэлефон для даведак: 8 (017) 204 70 35 .

Асабісты прыём грамадзян, іх прадстаўнікоў, прадстаўнікоў юрыдычных асоб начальнікамі структурных падраздзяленняў Мінскага райвыканкама ажыццяўляецца ў адпаведнасці з зацверджаным графікам

Адзіны тэлефонны нумар даведачнай службы «адно акно»: 142

Дэпутаты Мінскага раённага Савета дэпутатаў 28 склікання

Спіс дэпутатаў Мінскага раённага Савета дэпутатаў дваццаць восьмага склікання

Найменне акругі

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Першая Бараўлянская выбарчая акруга № 1 ШЧЫРОЎ Аляксандр Аляксандравіч
Другая Бараўлянская выбарчая акруга № 2

Піско Дзяніс Валер'евіч

Трэцяя Бараўлянская выбарчая акруга № 3 Мірановіч Аляксандр Віктаравіч
Першая Лясная выбарчая акруга № 4 Барсамян Гарык Тарыелавiч
Другая Лясная выбарчая акруга № 5 УСНIЧ Валерый Міхайлавіч
Каралёўстанская выбарчая акруга № 6 ДУДКО Дзмітрый Уладзіміравіч

Зелёнаборская выбарчая акруга № 7

Хіля Алена Анатольеўна
Першая Капiшчанская выбарчая акруга № 8 Казакевіч Дзмітрый Аппалiнарьевiч

Другі Копищанский выбарчая акруга № 9

ДРОЗД Дзмітрый Мікалаевіч

Астрашыцка-Гарадоцкая выбарчая акруга № 10

Баброўскі Іван Канстанцінавіч
Сёмкаўская выбарчая акруга № 11 МАЦКЕВІЧ Андрэй Мікалаевіч
Бальшавіцкая выбарчая акруга № 12 ГIЛЬНIЧ Мікалай Яўгенавіч
Лошанская выбарчая акруга № 13 РАГУССКI Віктар Генрыхавіч

Пятрышкаўская выбарчая акруга № 14

Касцюкевіч Мар'ян Эдуардавіч

Першая Заслаўская выбарчая акруга № 15

Карташева Святлана Пятроўна

Другая Заслаўская выбарчая акруга № 16

Юргевіч Уладзімір Іосіфавіч

Трэцяя Заслаўская выбарчая акруга № 17

Кузьмянкова Святлана Святаславаўна

Навасельская выбарчая акруга № 18

Смаляка Уладзімір Паўлавіч

Ратамская выбарчая акруга № 19

СЕВЯРЫН СергейМихайлович
Першая Ждановіцкая выбарчая акруга № 20 Шаблыка Сяргей Уладзіміравіч
Другая Ждановіцкая выбарчая акруга № 21 Невяровіч Дзмітрый Уладзіміравіч

Хацежынская выбарчая акруга № 22

Грук Юрый Леанідавіч
Шчамысліцкая выбарчая акруга № 23 Чычко Міхаіл Міхайлавіч
Першая Сеніцкая выбарчая акруга № 24 ЖУК Наталля Анатольеўна
Другая Сеніцкая выбарчая акруга № 25 ЛЮТАРЭВIЧ Андрэй Аляксандравіч
Прылуцкая выбарчая акруга № 26 Кнацько Алег Віктаравіч
Самахвалавiцкая выбарчая акруга № 27 ЛОКУН Уладзімір Уладзіміравіч
Крупіцкая выбарчая акруга № 28 Гур'ева Таццяна Уладзіміраўна
Міханавіцкая выбарчая акруга № 29 ДАВАЛЬЦОВА Святлана Уладзіміраўна
Першая Мачулішчанская выбарчая акруга № 30 Удод Сяргей Леанідавіч
Другая Мачулішчанская выбарчая акруга № 31 Лук'янавіч Андрэй Юльянавіч
Першая Гатаўская выбарчая акруга № 32 Бялянкіна Юлія Іванаўна
Другая Гатаўская выбарчая акруга № 33 Бурчык Юрый Міхайлавіч
Трасцянецкая выбарчая акруга № 34 Жылкай Дзяніс Валянцінавіч

Прывольненская выбарчая акруга № 35

ВАШЧУЛА Аляксандр Уладзіміравіч
Замастоцкая выбарчая акруга № 36 Граковіч Ала Іванаўна
Першая Калодзішчанская выбарчая акруга № 37 Шаліма Міхаіл Аляксандравіч
Другая Калодзішчанская выбарчая акруга № 38 Ліпа Наталля Анатольеўна
Трэцяя Калодзішчанская выбарчая акруга № 39 Жаркевіч Андрэй Рамуальдавіч
Чацвёртая Калодзішчанская выбарчая акруга № 40 Шаліма Наталля Сямёнаўна
Апошняя змена 18.10.18
Друкаваць

Інтэрнэт-рэсурсы

Яндекс.Метрика